Určit cenu u práškového lakování je všeobecně velice obtížné. Vychází se z celkového objemu zakázky, typu použité barvy a také charakteru výrobku. Nejnižší cena zakázky je od 300 Kč bez DPH.

Rádi Vám vypracujeme nabídku na lakování či tryskání prostřednictvím e-mailu: info@plado.cz nebo po vyplnění formuláře zde na webu.

Rozměry naší pece jsou 7 x 2 x 2 metru (d x š x v), je však třeba brát v potaz, že výrobek musí být o něco menší, aby byla zajištěna bezproblémová průjezdnost pecí. Maximální hmotnost výrobku se odvíjí od jeho tvaru, rozložení hmotnosti a také možnosti zavěšení. Díly nad 1 500 kg je třeba konzultovat na e-mailu: info@plado.cz

Naše provozovna se nachází na adrese Alexovice 1533, Ivančice (uvnitř areálu Lanatex). Přesnou polohu najdete na mapě viz níže.

Zobrazit mapu

Práškové lakování nabízí široké spektrum používaných barev od vysokého lesku až po hluboký mat a od hladkého povrchu až po jemnou až hrubou strukturu. Dalším rozlišovacím kritériem je prostředí, do kterého budou lakované výrobky umístěny. Pro exteriér se využívají barvy založené na bázi polyesteru, akrylátu nebo polyuretanu. Pro interiér potom barvy na bázi epoxidu či epoxy – polyesteru. V oblasti práškového lakování se nejvíce využívají odstíny vzorníku RAL. Pro použití výrobku v exteriéru doporučujeme systém vícevrstvého lakování za pomocí základových barev, případně vrchních bezbarvých laků.

Nahlédnutí do vzorníků je možné na naší provozovně. Po domluvě lze vzorníky zapůjčit s sebou. U menších zakázek preferujeme výběr barvy z našich skladových zásob, které čítají několik set různých odstínů.

Další informace Vám rádi poskytneme na e-mailu: info@plado.cz nebo po vyplnění formuláře zde na webu.

Termín zhotovení závisí na aktuální vytíženosti lakovny a vždy jej stanovujeme po domluvě tak, aby byla spokojenost na Vaší straně. Standardní termín dodání je 3 – 5 pracovních dní. Po domluvě je možné termín dodání zkrátit.

Základní pracovní doba je od 6:00 do 15:00. V případě potřeby je však možné se telefonicky domluvit (p. Skopal +420 604 296 432) a přizpůsobit se.