Určit cenu všeobecně je u práškového lakování velice obtížné. Vychází se z celkového objemu zakázky, typem použité barvy a také charakterem výrobku. Nejmenší cena zakázky je od 300 Kč bez DPH.

Rádi Vám vypracujeme nabídku na lakování či tryskání prodtřednictvím e-mailu: info@plado.cz nebo za pomcí formuláře zde na webu.

Rozměry naší pece jsou 7 x 2 x 2 metru (d x š x v), je však třeba uvažovat že výrobek musí být o něco menší, aby byla zajištěna bezproblémová průjezdnost pecí. Maximální hmotnost výrobku se odvíjí od jeho tvaru a rozložení hmotnosti a také možnosti zavěšení. U dílů nad 1 500 kg je třeba provést konzultaci na e-mailu: info@plado.cz

Naše provozovna se nachází na adrese Alexovice 1533, Ivančice (uvnitř areálu Lanatex) Přesnou polohu najdete na mapě viz níže.

Zobrazit mapu

Práškové lakování nabízí široké spektrum používaných barev co do lesku (vysoký lesk až hluboký mat),povrchu (hladký, struktura jemná či hrubá). Dále se rozlišují dle použití. Základní rozdělením je pro venkovní (polyester, akrylát, polyuretan) nebo vnitřní prostředí (epoxid, epoxy-polyester) V oblasti práškového lakování se nejvíce využívají odstíny vzorníku RAL. Pro použití výrobku v exteriéru doporučujeme systém vícevrstvého lakování za pomocí základových barev, případně vrchních bezbarvých laků.

Nahlédnutí do našich vzorníků je možné na naší provozovně. Po domluvě je možné je zapůjčit ssebou. U menších zakázek preferujeme výběr barvy z našich skladových zásob, které čítají několik set různých barev.

Tyto informace Vám rádi poskytneme na e-mailu: info@plado.cz nebo za pomocí formuláře zde na webu.

Termín zhotovení závisí na aktuální vytíženosti lakovny a stanovujeme jej vždy po domluvě, tak aby byla spokojenost na Vaší straně. Standardní termín dodání je 3 – 5 pracovních dní. Po domluvě je možné termín dodání zkrátit.

Základní pracovní doba je od 6:00 do 15:00. V případě potřeby je však možné se telefonicky domluvit (p. Skopal +420 604 296 432) a přizpůsobit se.