Kontrola, balení, expedice


Kontrola výrobků probíhá proškoleným pracovníkem výstupní kontroly. Kontrolujeme nejen nalakované výrobky, ale také mezioperační fáze celého procesu, které jsou stejně důležité jako kontrola výstupní. Základní kontrola každé zakázky spočívá v překontrolování povrchu po vizuální stránce a měření tloušťky laku. Další způsoby výstupní kontroly provádíme namátkově nebo na přání zákazníka (mřížková zkouška, měření lesku). Můžeme Vám také zajistit test odolnosti v solné mlze.

Standardní balení je samozřejmostí každé zakázky. Výrobky na paletách prokládáme mirelonem nebo jiným balicím materiálem dle požadavků. Palety jsou zafixované smršťovací fólií a stahovacími páskami (textil, ocel). Špatně stohovatelné výrobky prokládáme dřevěnými prkny nebo polystyrenem. Naší práce si vážíme, a proto na balení výrobků klademe velký důraz. Rádi se podílíme na vymýšlení způsobu balení pro Vaše zakázky.

Nakládka a vykládka probíhá za pomocí vysokozdvižných vozíků (1,5 t a 3,5 t) nebo přímo na plochu nákladního vozidla pomocí paletového vozíku a nákladní rampy. Vzhledem k několika možnostem je tak provedena nakládka téměř okamžitě.